Apie mus

Mažylio pasaulis - namus primenanti estetiška, erdvi ir saugi aplinka jūsų vaikučiams.

 

Įsikūrėme nuosavame, dviejų aukštų name, ramioje Mėtų gatvėje, Vijūkuose. Tyla, ramybė ir grynas oras – mūsų privalumas, todėl daug laiko praleidžiame lauke.

Turime erdvų kiemą, kuriame nevaržomi galime žaisti žaidimus, šokti, dainuoti ir užsiimti kitokia įdomia veikla. Daug dėmesio skiriame mažylių fiziniam aktyvumui todėl kasdien sportuojame, žaidžiame judrius žaidimus. Kasdien kieme esančiose smėlio dėžėse „išauga“ nauji statiniai, nutiesiami nauji keliai ir iškepami nauji pyragėliai :)

Labai svarbu, kad aplinka būtų draugiška ir saugi vaikams, todėl kieme esantys futbolo vartai, sūpuoklės, čiuožykla bei kiti didesni daiktai saugūs ir draugiški vaikams, o kiemas aptvertas tvora su rakinamais varteliais, kad apsisaugotume nuo nelauktų svečių.

Mažylio pasaulio patalpos erdvios ir šviesios. Namų jaukumas bei žaisminga aplinka leidžia vaikučiams jaustis saugiai ir laisvai. Turime daug erdvės žaisti, kurti, bei sportuoti. Atskirame kambarėlyje įrengta klasė, kurioje vyresnieji gali netrukdomi piešti, žaisti loginius žaidimus, bei mokytis padedami auklėtojos.

Pietų miegeliui skirtas antrame aukšte esantis kambarys. Čia kiekvienas turi savo lovelę ir meškutį. 

Vaikai – mums svarbiausia! Todėl džiaugiamės galėdami įkurdinti kiekvieną į ramybe ir žaismingumu dvelkiantį Mažylio Pasaulį.